Vestiging Dokkum kleurt Keninklik oranje

Over twee weken viert de Kening zijn verjaardag in Dokkum. En dat leeft in de stad, dat is zichtbaar. De Keningsdei-vlaggen staan te wapperen in de wind, ondernemers in Dokkum kleuren oranje en op de terrassen worden it Keningsbier en de Willems Wyn al volop geschonken.

En ProWurk Dokkum? Wy binne der klear foar! Vanaf deze week kleuren wij Keninklik oranje. Ons groene ProWurk-logo ruilen we op onze social mediakanalen in voor een oranje logo en onze vestiging komt helemaal in de Keningsdei-sferen. Zo komen wij, samen met de rest van Dokkum, alvast goed in de stemming voor maandag 27 april.

Dat doen we natuurlijk graag samen met alle hurdewurkers, opdrachtgevers en volgers. Daarom organiseren wij de komende weken verschillende winacties op onze social mediakanalen, in samenwerking met ondernemers uit Dokkum. Zo maak je o.a. kans op een meter bier, een borrelplank met Keningsbier, een snackbon of een groot Keningspakket. 

Wil jij kans maken op een van deze Keninklike prijzen? Houd onze socials in de gaten!