Moai wurk ut'e regio, foar de regio!

OF JE NOU OP ZOEK BENT NAAR

Wij zijn ProWurk

Goeie! Wij zijn team Prowurk. Wij bemiddelen in mooi of snel werk in de regio. Of je nu op zoek bent naar nieuw werk, wat anders zoekt of je als bedrijf nieuwe hurde wurkers nodig hebt die goed op hun plek zitten. Wat maakt ons anders dan anders? Wij beginnen bij de Fryske hurde wurkers. Wie ben jij? Wat zoek je in je baan? En waar zou je graag willen werken? Wij werken hard, op een eerlijke, persoonlijke en gastvrije manier voor jou! De juiste #hurdewurker bij de juiste werkgever. Daar gaat het om bij ProWurk

PROWURK. DAT WURKET FOAR DY

1
Reageer op vacature

Of stuur gemakkelijk en snel je sollicitatie via ons formulier.

2
Kort telefoontje

Lekker bezig! We bellen je snel voor een verdere intake.

3
Huiskamer intake

Bij ons op locatie bespreken we je wensen en de baan.

4
Snel aan de slag

Je start goed voorbereid bij je nieuwe werkgever.

Jo kinne jo thús by ús fiele. Werklik.

Janneke Rauwerda – de Poel

Algemeen Directeur / Eigenaar

janneke@prowurk.nl
0519-235077

Mauro Molenaar

Super Stagiair It Fean

mauro@prowurk.nl
0512 - 232330

Christa van Roon

Intercedent Franeker

christa@prowurk.nl
0517-222020

Rienk Prins

Vestigingsmanager Franeker

rienk@prowurk.nl
0517-222020

Marianne de Roos

Intercedent ProWurk Dokkum

marianne@prowurk.nl
0519-235077

Jan Tijtsma

Super Stagiair Dokkum

jan@prowurk.nl
0519-235077

Tineke Millañir Nicolai

Vestigingsmanager Dokkum

tineke@prowurk.nl
0519-235077

Fokke Veenstra

Junior Intercedent

fokke@prowurk.nl
0512 23 23 30

Wietske Boorsma

Intercedent

wietske@prowurk.nl
0512-232330

Brigitte

hurdewurker

Zeer goede ervaring met ProWurk. Sta bij vele ingeschreven, nergens kreeg ik reacties. Hier gelijk kennismakingsgesprek . En een paar dagen later kon ik aan het werk. Waar ik het naar mijn zin heb. Helemaal super. Regelmatig evaluatie gesprek. Je bent daar zeker geen nummertje, maar een mens.

Tante C-Update

Afgelopen week heeft het kabinet besloten om naar aanleiding van de besmettingscijfers de COVID-maatregelen verder aan te scherpen. Wij vertellen je graag hoe wij denken het veilig te kunnen houden en wat er verandert met het contact tussen jou en ons.

Lees dit bericht

Onze klanten

Door heel de regio, dus altijd dichtbij.

Dokkum
Bel 0519-235077

Kôfje? 
Rondweg Noord 60
9101 AE Dokkum
Scheef tegenover de watertoren

https://prowurk.nl/uitzendbureau-dokkum/

Franeker
Bel 0517-222020

Kom langs!
Prins Hendrikkade 3
8801 JK Franeker
Naast de Levo fabriek

https://prowurk.nl/uitzendbureau-franeker/

Surhuisterveen
Bel 0512-232330

Set ús oan it wurk!
Jan Binneslaan 2A
9231 CB Surhuisterveen
Bij het Torenplein alleen nog de weg oversteken....

https://prowurk.nl/uitzendbureau-surhuisterveen/