uitzendbureau-dokkum

Moai wurk ut'e regio, foar de regio!

Wat voor Hurdewurker je ook bent, bij ons ben je aan het juiste adres! Met onze fri(e)se nuchterheid helpen we jou aan wurk in de regio. Of aan de juiste hurdewurkers die voor jou de handen uit de mouwen steken. Voor werkgevers en werknemers werken we op dezelfde, snelle, directe en eerlijke manier. Persoonlijk en gastvrij. Terwijl onze nieuwste recruitment software op de achtergrond meewerkt, doet team ProWurk de rest.

1
Reageer op vacature

Of stuur gemakkelijk en snel je sollicitatie via ons formulier.

2
Kort telefoontje

Lekker bezig! We bellen je snel voor een verdere intake.

3
Huiskamer intake

Bij ons op locatie bespreken we je wensen en de baan.

4
Snel aan de slag

Je start goed voorbereid bij je nieuwe werkgever.

Jo kinne jo thús by ús fiele. Werklik.

Janneke Rauwerda – de Poel

Algemeen Directeur / Eigenaar

janneke@prowurk.nl
0519-235077

Rienk Prins

Vestigingsmanager Franeker

rienk@prowurk.nl
0517-222020

Tineke Millañir Nicolai

Vestigingsmanager Dokkum

tineke@prowurk.nl
0519-235077

Fokke Veenstra

Junior Intercedent

fokke@prowurk.nl
0512 23 23 30

Wietske Boorsma

Intercedent

wietske@prowurk.nl
0519-235077

Jan Tijtsma

Stagiaire

jan@prowurk.nl
0519-235077

Mart van der Kloet

Stagiair

mart@prowurk.nl
0519-235077

Brigitte

hurdewurker

Zeer goede ervaring met ProWurk. Sta bij vele ingeschreven, nergens kreeg ik reacties. Hier gelijk kennismakingsgesprek . En een paar dagen later kon ik aan het werk. Waar ik het naar mijn zin heb. Helemaal super. Regelmatig evaluatie gesprek. Je bent daar zeker geen nummertje, maar een mens.

Wat verdient een Hurdewurker?

Altijd al willen weten wat jij als hurdewurker minimaal hoort te verdienen? We hebben het even voor je op een rijtje gezet!

Lees dit bericht

Onze klanten

Door heel de regio, dus altijd dichtbij.

Dokkum
Bel 0519-235077

Kôfje? 
Rondweg Noord 60
9101 AE Dokkum
Scheef tegenover de watertoren

https://prowurk.nl/uitzendbureau-dokkum/

Franeker
Bel 0517-222020

Kom langs!
Prins Hendrikkade 3
8801 JK Franeker
Naast de Levo fabriek

https://prowurk.nl/uitzendbureau-franeker/

Surhuisterveen
Bel 0512-232330

Set ús oan it wurk!
Badlaan 5
9231 AZ Surhuisterveen
Bij het zwembad

https://prowurk.nl/uitzendbureau-surhuisterveen/