Uitgelichte
vacatures

Wij zijn Prowurk

PROWURK. DAT WURKET FOAR DY

Goeie! Wij zijn team Prowurk. Wij bemiddelen in mooi of snel werk in de regio. Of je nu op zoek bent naar nieuw werk, wat anders zoekt of je als bedrijf nieuwe hurde wurkers nodig hebt die goed op hun plek zitten. Wat maakt ons anders dan anders? Wij beginnen bij de Fryske hurde wurkers. Wie ben jij? Wat zoek je in je baan? En waar zou je graag willen werken? Wij werken hard, op een eerlijke, persoonlijke en gastvrije manier voor jou! De juiste #hurdewurker bij de juiste werkgever. Daar gaat het om bij ProWurk.

jo kinne jo thús by ús fiele.
Werklik

Teamlid

Janita Hoeksma

janita@prowurk.nl
0519-235077
Teamlid

Fokke Veenstra

fokke@prowurk.nl
0512-232330
Teamlid

Marian Bergsma

marianbergsma@prowurk.nl
0519-235077
Teamlid

Marco Haaisma

marco@prowurk.nl
0517-222020
Teamlid

Celinda Gerritsen

celinda@prowurk.nl
0519-235077
Teamlid

Jan Thomas Valk

janthomas@prowurk.nl
0519-235077
Teamlid

Renske de Haan

renske@prowurk.nl
058-7620730
Teamlid

Janneke Schriemer

jannekeschriemer@prowurk.nl
058-7620730
Teamlid

Wietske Dijkstra-Boorsma

wietske@prowurk.nl
0518-762706
Teamlid

Tineke Nicolai

tineke@prowurk.nl
0519-235077

Word jij onze collega?

Vonkende
feedback

De laatste nieuwtjes

Topdrachtgevers

Ben je benieuwd naar onze indrukwekkende lijst met topdrachtgevers?

Door heel de regio, dus altijd dichtbij